rejestracja logowanie
Delta Optical
Podział
Zapraszamy do kontaktu na infolini─Ö: (25) 786-05-20
Podział

Dlaczego my?

Marka Delta Optical zosta┼éa stworzona w roku 2002 przez grup─Ö ludzi z pasj┼ą. Od wielu lat interesowali┬ťmy si─Ö i testowali┬ťmy sprz─Öty optyczne, ┼čeby wreszcie da─ç temu wyraz tworz┼ąc w┼éasn┼ą firm─Ö bo nie ma lepszej drogi na ┼čycie, ni┼č z pracy uczyni─ç hobby lub z hobby uczyni─ç prac─Ö.

Razem z szerokim gronem naszych klientów rozwijamy si─Ö, wspólnie szukaj┼ąc wiedzy, informacji i po prostu czystego pi─Ökna p┼éyn┼ącego z obserwacji ┬ťwiata i wszech┬ťwiata.

Delta Optical to marka reprezentuj┼ąca rewelacyjny stosunek jako┬ťci do ceny.Nasze produkty to uznane w kraju i zagranic┼ą lornetki, lunety celownicze i mikroskopy. Starania w dziedzinie projektowania, wzornictwa, wykonania i funkcjonalno┬ťci zaowocowa┼éy docenianymi od lat produktami:

  • lornetki i lunety z serii Titanium to najpopularniejszy sprz─Öt optyczny w┬ťród my┬ťliwych w Polsce i Europie ┬îrodkowo - Wschodniej,
  • niemiecki instytut DEVA testuje wiele spo┬ťród oferowanych przez nas lornetek i lunet,
  • naszymi produktami wspieramy prac─Ö profesjonalistów - z naszego sprz─Ötu korzystaj┼ą: Policja, s┼éu┼čby ochrony portów lotniczych, Stra┼č Graniczna, a przede wszystkim ratownicy TOPR, dla których mamy zaszczyt by─ç wy┼é┼ącznym dostawc┼ą sprz─Ötu optycznego.

Wierzymy, ┼če mamy spore szanse na usatysfakcjonowanie Pa┼ästwa, bo po godzinach pracy zajmujemy si─Ö wspólnie t┼ą sam┼ą pasj┼ą i tego samego w niej szukamy.Innowacyjna gospodarka

Paczkomaty InPost

Stopka

Oferta zawarta na stronie nie jest ofert╣ w rozumieniu K.C.

Copyright ę 2002-2020 Delta Optical
0