rejestracja logowanie
Delta Optical
Podział
Zapraszamy do kontaktu na infolini─Ö: (25) 786-05-20
Podział

U┼čytkowanie

Do ka┼čdego produktu Delta Optical jest do┼é┼ączona oryginalna gwarancja oraz instrukcja obs┼éugi w j─Özyku polskim. Wychodz┼ąc naprzeciw osobom preferuj┼ącym inne j─Özyki narodowe instrukcja posiada kilka wersji sporz┼ądzonych w najpopularniejszych i najcz─Ö┬ťciej spotykanych j─Özykach europejskich.
Przed rozpocz─Öciem u┼čytkowania prosimy zawsze szczegó┼éowo zapozna─ç si─Ö ze wskazaniami instrukcji. Pomo┼če to unikn┼ą─ç problemów z eksploatacj┼ą Twojego nowego urz┼ądzenia oraz zagwarantuje Ci maksymaln┼ą satysfakcj─Ö z u┼čytkowania produktu Delta Optical.

Dodatkow┼ą gwarancj┼ą jako┬ťci produktów marki Delta Optical jest znajduj┼ący si─Ö na ka┼čdym oryginalnym produkcie z serii Titanium indywidualny i nie powtarzalny numer seryjny. Dzi─Öki niemu znamy nasz produkt – jego drog─Ö od etapu produkcji a┼č do momentu, gdy trafi┼é do Twoich r┼ąk. Jeste┬ťmy pewni, ┼če b─Ödzie Ci dobrze s┼éu┼čy┼é!

Je┬ťli masz jakiekolwiek pytania zwi┼ązane z u┼čytkowaniem produktu Delta Optical prosimy o skorzystanie z wiedzy naszych konsultantów.Innowacyjna gospodarka

Paczkomaty InPost

Stopka

Oferta zawarta na stronie nie jest ofert╣ w rozumieniu K.C.

Copyright ę 2002-2020 Delta Optical
0