rejestracja logowanie
Delta Optical
Podział
Zapraszamy do kontaktu na infolini─Ö: (25) 786-05-20
Podział

Odst─ůpienie od umowy

Maj┼ą Pa┼ästwo prawo odst┼ąpi─ç od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.


Termin do odst┼ąpienia od umowy wygasa po up┼éywie 14 dni od dnia, w którym weszli Pa┼ästwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna ni┼č przewo┬čnik i wskazana przez Pa┼ästwa wesz┼éa w posiadanie rzeczy.


Aby skorzysta─ç z prawa odst┼ąpienia od umowy, musz┼ą Pa┼ästwo poinformowa─ç nas o swojej decyzji o odst┼ąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego o┬ťwiadczenia – na przyk┼éad pismo wys┼éane poczt┼ą (adres: Delta Optical G.Matosek, H.Matosek sp.j. Nowe Osiny, ul. Pi─Ökna 1, 05-300 Mi┼äsk Mazowiecki), faksem (25 759-29-95) lub poczt┼ą elektroniczn┼ą (info@deltaoptical.pl).


Mog┼ą Pa┼ästwo wype┼éni─ç i przes┼éa─ç formularz odst┼ąpienia od umowy znajduj┼ący si─Ö na odwrocie lub jakiekolwiek inne jednoznaczne o┬ťwiadczenie.
Aby zachowa─ç termin do odst┼ąpienia od umowy, wystarczy, aby wys┼éali Pa┼ästwo informacj─Ö dotycz┼ąc┼ą wykonania przys┼éuguj┼ącego Pa┼ästwu prawa odst┼ąpienia od umowy przed up┼éywem terminu do odst┼ąpienia od umowy.


Skutki odst┼ąpienia od umowy


W przypadku odst┼ąpienia od niniejszej umowy zwracamy Pa┼ästwu wszystkie otrzymane od Pa┼ästwa p┼éatno┬ťci, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyj┼ątkiem dodatkowych kosztów wynikaj┼ących z wybranego przez Pa┼ästwa sposobu dostarczenia innego ni┼č najta┼äszy zwyk┼éy sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezw┼éocznie, a w ka┼čdym przypadku nie pó┬čniej ni┼č 14 dni od dnia, w którym zostali┬ťmy poinformowani o Pa┼ästwa decyzji o wykonaniu prawa odst┼ąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu p┼éatno┬ťci dokonamy przy u┼čyciu takich samych sposobów p┼éatno┬ťci, jakie zosta┼éy przez Pa┼ästwa u┼čyte w pierwotnej transakcji, chyba ┼če wyra┬čnie zgodzili┬ťcie si─Ö Pa┼ästwo na inne rozwi┼ązanie; w ka┼čdym przypadku nie ponios┼ą Pa┼ästwo ┼čadnych op┼éat w zwi┼ązku z tym zwrotem.
Mo┼čemy wstrzyma─ç si─Ö ze zwrotem p┼éatno┬ťci do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odes┼éania, w zale┼čno┬ťci od tego, które zdarzenie nast┼ąpi wcze┬ťniej.


Prosz─Ö odes┼éa─ç towar pod adres: Delta Optical Sp.j., Nowe Osiny, ul. Pi─Ökna 1, 05-300 Mi┼äsk Mazowiecki, niezw┼éocznie, a w ka┼čdym razie nie pó┬čniej ni┼č 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Pa┼ästwo o odst┼ąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, je┼čeli ode┬ťl┼ą Pa┼ästwo rzecz przed up┼éywem terminu 14 dni.

Odpowiadaj┼ą Pa┼ästwo tylko za zmniejszenie warto┬ťci rzeczy wynikaj┼ące z korzystania z niej w sposób inny ni┼č by┼éo to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo odst┼ąpienia od umowy nie przys┼éuguje w odniesieniu do umów:

 • o ┬ťwiadczenie us┼éug, je┼čeli wykonali┬ťmy w pe┼éni us┼éug─Ö za Twoj┼ą wyra┬čn┼ą zgod┼ą;
 • w której cena Towaru zale┼čy od waha┼ä na rynku finansowym, nad którymi nie sprawujemy kontroli, i które mog┼ą wyst┼ąpi─ç przed up┼éywem terminu do odst┼ąpienia od umowy;
 • w której przedmiotem ┬ťwiadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana wed┼éug Twojej specyfikacji lub s┼éu┼č┼ąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;
 • w której przedmiotem ┬ťwiadczenia jest rzecz ulegaj┼ąca szybkiemu zepsuciu lub maj┼ąca krótki termin przydatno┬ťci do u┼čycia;
 • w której przedmiotem ┬ťwiadczenia jest rzecz dostarczana w zapiecz─Ötowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie mo┼čna zwróci─ç ze wzgl─Ödu na ochron─Ö zdrowia lub ze wzgl─Ödów higienicznych, je┼čeli opakowanie zosta┼éo otwarte po dostarczeniu;
 • w której przedmiotem ┬ťwiadczenia s┼ą rzeczy, które po dostarczeniu, ze wzgl─Ödu na swój charakter, zostaj┼ą nieroz┼é┼ącznie po┼é┼ączone z innymi rzeczami;
 • w której przedmiotem ┬ťwiadczenia s┼ą nagrania d┬čwi─Ökowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapiecz─Ötowanym opakowaniu, je┼čeli opakowanie zosta┼éo otwarte po dostarczeniu;
 • o dostarczanie tre┬ťci cyfrowych, które nie s┼ą zapisane na no┬ťniku materialnym, je┼čeli spe┼énianie ┬ťwiadczenia rozpocz─Ö┼éo si─Ö za wyra┬čn┼ą Twoj┼ą zgod┼ą, przed up┼éywem terminu do odst┼ąpienia od umowy.

Informacje dodatkowe

 • Do odsy┼éanego towaru prosimy do┼é┼ączy─ç dowód zakupu oraz poda─ç numer konta, na które maj┼ą by─ç przelane pieni┼ądze.
 • Zwracany przez Klienta Towar powinien zosta─ç opakowany w odpowiedni sposób, zapewniaj┼ący brak uszkodze┼ä przesy┼éki w trakcie transportu.
 • Produkt nale┼čy zwróci─ç w stanie niezmienionym, chyba ┼če zmiana by┼éa konieczna w granicach zwyk┼éego zarz┼ądu.
 • W przypadku odst┼ąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odes┼éania Towaru.

Zakupiony u nas towar mo┼čna tak┼če zareklamowa─ç, je┬ťli posiada wady fabryczne lub zosta┼é uszkodzony mechanicznie w czasie przesy┼éki. Szczegó┼éowe warunki gwarancji s┼ą uregulowane w karcie gwarancyjnej. Do odsy┼éanego towaru prosimy do┼é┼ączy─ç dowód zakupu z opisem przyczyny reklamacji.

Pobierz FORMULARZ ODST─ŻPIENIA OD UMOWY

 Innowacyjna gospodarka

Paczkomaty InPost

Stopka

Oferta zawarta na stronie nie jest ofert╣ w rozumieniu K.C.

Copyright ę 2002-2020 Delta Optical
0