rejestracja logowanie
Delta Optical
Podział
Zapraszamy do kontaktu na infolini─Ö: (25) 786-05-20
Podział

O nas

Drogi Kliencie!

Znalaz┼ée┬ť sie w najwi─Ökszym internetowym sklepie ze sprz─Ötem obserwacyjnym w Polsce!
Istniejemy od 1989 roku, kiedy to po wielu latach pasjonowania si─Ö sprz─Ötem optycznym i jego mo┼čliwo┬ťciami, postanowili┬ťmy da─ç temu wyraz tworz┼ąc sklep dla innych pasjonatów.

Razem z szerokim gronem naszych klientów rozwijamy si─Ö, wspólnie szukaj┼ąc wiedzy, informacji i po prostu czystego pi─Ökna p┼éyn┼ącego z obserwacji ┬ťwiata i wszech┬ťwiata. Kiedy zaczynali┬ťmy tworzy─ç Delta Optical, ofert─Ö budowali┬ťmy w oparciu o w┼éasne do┬ťwiadczenia i poszukiwania - nie tylko dobrej jako┬ťci sprz─Ötu, lecz równie┼č godnych zaufania, lojalnych partnerów, z którymi wspó┼épracujemy, i których produkty, oraz kultur─Ö organizacji mo┼čemy z ca┼é┼ą odpowiedzialno┬ťci┼ą poleci─ç naszym Odbiorcom. 

Konsekwentne i rzetelne podej┬ťcie nie tylko do biznesu, lecz przede wszystkim do pasji swojej i naszych Klientów, pozwoli┼éo nam wprowadzi─ç na polski rynek sprz─Öt obserwacyjny firm o ┬ťwiatowej renomie. Zaufali nam najlepsi: Sky-Watcher, Celestron, Yukon, Pulsar, Baader Planetarium, Vixen, William Optics, Pentax, Tele-Vue, Takahashi, Lunt, Imaging Source, Atik, Dedal - producenci, którzy na ca┼éym ┬ťwiecie posiadaj┼ą miliony zadowolonych klientów.

Delta Optical to marka reprezentuj┼ąca rewelacyjny stosunek jako┬ťci do ceny.
Nasze produkty to uznane w kraju i zagranic┼ą lornetki, lunety celownicze i mikroskopy.
Starania w dziedzinie projektowania, wzornictwa, wykonania i funkcjonalno┬ťci zaowocowa┼éy docenianymi od lat produktami:

  • lornetki i lunety z serii Titanium, Entry s┼ą u┼čywane od lat przez my┬ťliwych, ornitologów i astronomów,
  • z naszych mikroskopów korzystaj┼ą uczniowie i studenci z polskich szkó┼é i wy┼čszych uczelni,
  • niemiecki instytut DEVA testuje wiele spo┬ťród oferowanych przez nas lornetek i lunet,
  • naszymi produktami wspieramy prac─Ö profesjonalistów – z naszego sprz─Ötu korzystaj┼ą: s┼éu┼čby mundurowe, a przede wszystkim ratownicy  TOPR, dla których mamy zaszczyt by─ç wy┼é┼ącznym dostawc┼ą sprz─Ötu optycznego.

Rozwijaj┼ąc nasz┼ą pasj─Ö, rozwijamy nasz┼ą ofert─Ö – ci┼ągle poszukujemy coraz lepszych sprz─Ötów, ┬ťledzimy trendy na rynku, testujemy nowo┬ťci. I kiedy sami jeste┬ťmy usatysfakcjonowani odkryciami w dziedzinie optyki, wprowadzamy je do oferty i s┼éuchamy opinii naszych klientów.
Wierzymy, ┼če mamy spore szanse na usatysfakcjonowanie Pa┼ästwa, bo po godzinach pracy zajmujemy si─Ö wspólnie t┼ą sam┼ą pasj┼ą i tego samego w niej szukamy.

Na stronach www.deltaoptical.pl jeste┬ťmy bli┼čej pasji, nie tylko dzi─Öki sklepowi oferuj┼ącemu sprz─Öt optyczny. Nasza witryna to miejsce spotka┼ä pasjonatów, dlatego wprowadzamy ciekawe opisy, dodatkowe informacje, komentarze u┼čytkowników.
Mi┼éo┬ťnicy astronomii mog┼ą skorzysta─ç z naszego serwisu po┬ťwi─Öconego tej dziedzinie pod adresem www.deltasky.pl, gdzie zawsze mo┼čna "zerkn┼ą─ç w rozgwie┼čd┼čone niebo" i si─Ögn┼ą─ç po ┬ťwie┼če informacje z ciekawych artyku┼éów.

Delta Optical to nie tylko sklep internetowy czynny 24 godziny na dob─Ö. Mi─Ödzy obserwowaniem gwiazd, podgl┼ądaniem ptaków i przyrody, prowadzimy sklepy w Warszawie, Katowicach, Gda┼äsku oraz Nowych Osinach ko┼éo Mi┼äska Mazowieckiego. Jeste┬ťmy dost─Öpni dla naszych Klientów, aby odpowiedzie─ç na pytania dotycz┼ące oferowanego sprz─Ötu.

Zale┼čy nam na tym, ┼čeby inni pasjonaci mogli jak najwi─Öcej czasu sp─Ödza─ç ze swoim hobby. Dlatego zakupy w naszym sklepie s┼ą ┼éatwe i szybkie.
Wyszukiwarka pozwoli zorientowa─ç si─Ö, jakiego typu lub jakiego producenta towary s┼ą dost─Öpne w naszej ofercie, i u┼éatwi dotarcie do tych, o których istnieniu nie wiedzia┼ée┬ť wcze┬ťniej.  Dzi─Öki temu z dum┼ą mo┼čemy si─Ö pochwali─ç, ┼če coraz wi─Öcej osób odwiedza nas i robi u nas zakupy.
Innowacyjna gospodarka

Paczkomaty InPost

Stopka

Oferta zawarta na stronie nie jest ofert╣ w rozumieniu K.C.

Copyright ę 2002-2020 Delta Optical
0